close
Komerčné články

Chcete kvalitný web, ktorý zaujme? Poradíme vám, ako na to

V modernej počítačovej dobe vyhľadávame všetky informácie a nakupujeme prostredníctvom internetu. Ak podnikáte a vlastníte aj internetový obchod a zdá sa vám, že návštevnosť vašej firemnej web stránky a e-shopu nie je taká, akú by ste po toľkých rokoch očakávali, poradíme vám, ako túto situáciu napraviť a spraviť váš web atraktívnejším, zaujímavejším.

Web
Web

SEO analýza odhalí prípadné chyby

Ak chcete, aby bol váš web a eshop atraktívnejší, zaujímavejší, odporúčame vám zmeniť SEO agentúru a vybrať si inú SEO agentúru, ktorá vám spraví podrobnú SEO analýzu. SEO analýza, alebo SEO audit obsahuje: analýzu a výber kľúčových slov, kontrolu duplicity, kontrolu obsahu webu, posúdenie nadpisov a popisov, analýzu URL adries, analýzu konkurencie, kontrolu kódu a meta značiek a mnoho ďalšieho.

Investujte do SEO analýzy, pretože tá vám odhalí prípadné chyby. Čím skôr sa odhalia tieto chyby, tým lepšie pre váš web.

SEO optimalizácia od Seocentrum s.r.o.

Ak hľadáte niekoho, kto by vám spravil SEO optimalizáciu pre vyhľadávače, ale aj dôkladnú SEO analýzu, tak v tom prípade vám odporúčame spoločnosť Seocentrum s.r.o. nájdete ich na stránke seocentrum.sk.

Zmena po grafickej stránke

Ak chcete, aby bol váš web zaujímavejší a atraktívnejší, v prvom rade musíte popracovať na úprave grafiky webu. Ľudia nakupujú a vyberajú obchody v online svete aj na základe toho, ako jednotlivý eshop vyzerá po grafickej stránke.

Kontaktujte grafikov, ktorí vám robili dizajn web stránky a e-shopu a popracujte na menších zmenách. Ak chcete kompletne „modernizovať“ váš web, odporúčame vám redizajnovať aj logo vašej firmy.

Ak chcete spraviť váš web zaujímavejším, odporúčame práve zmenu grafiky. Vaši stáli zákazníci to určite ocenia a nových prilákate práve pútavým webdizajnom.

Kvalitnejší obsah

Informácie – to je to najdôležitejšie, čo si zákazníci, ktorí zavítajú na váš web, všímajú ako prvé. Popisky k jednotlivým produktom pomeňte – doplňte viac informácií.

Kvalitnejší obsah spraví z vášho webu kvalitnejší, zaujímavejší a hlavne dôveryhodnejší web. Len obrázkami nových zákazníkov neprilákate.

Tags : webstránky
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response