close
Cestovanie

Cestujte pohodlne – požičajte si auto


Asi si poviete – prečo by sme si mali požičiavať auto, keď jedno vlastníme? Nie je to tak trochu vyhadzovanie peňazí? Verte – naozaj nie je! Požičanie auta ponúka totiž množstvo výhod, ktoré by vás ani nenapadli. Radi vám priblížime, prečo je využitie služieb autopožičovne dobrý nápad!

Autopožičovňa Poprad ponúka množstvo služieb

Nielenže si tu vyberiete z ponuky vozidiel rozličných výrobných značiek, môžete využiť aj komfortu v podobe zapožičania detskej sedačky, vaku nielen na lyže, navigácie či ďalších doplnkových služieb. V prípade, že sa vydávate na dovolenku za hranice či inú dlhú cestu, ušetríte za opotrebenie svojho auta – a môžete si byť istí, že keď sa vrátite, bude na vás vaše auto čakať v rovnakom stave, v akom ste ho opustili.

Čo keby sa vášmu autu niečo stalo po ceste? Ako sa potom budete dostávať do práce či na nákupy? Autopožičovňa Poprad tento problém jednoducho vyrieši!

Car rental pre každého

Kto z nás niekedy nezatúžil riadiť to najpohodlnejšie auto plné nových vymožeností? Car rental ponúka samozrejme plnú výbavu všetkých ponúkaných vozidiel – teda je úplné pohodlie samozrejmosťou, rovnako tak ako pravidelné servisovanie, poistenie a diaľničná známka. Vozidlá sú spravidla nové, teda počet najazdených kilometrov nie je nijako závratný – čo je jedna z ich nesporných výhod!

Autopožičovňa Poprad – prečo si požičať auto?

V dnešnej dobe sa snáď už ani neoplatí nové auto kupovať – ​​oveľa lacnejšie vás vyjde si ho občas požičať – a to vždy nejaké iné – teda bude zakaždým aj iný zážitok z jazdy. Autopožičovňa Poprad ponúka vozidlá za prijateľné ceny požičovného, ​​a navyše si môžete dohodnúť aj miesto odovzdania, ktorých majú hneď niekoľko po celej Slovenskej republike. Či potrebujete pristaviť vozidlo na letisko? Žiadny problém!

A vy ste si ešte žiadne auto nepožičali?


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
angelo

The author angelo