close
Komerčné články

Akú dámsku obuv si obúvať k letným outfitom?

Leto k nám prišlo v plnej paráde a aj vy sa už tešíte na momenty, kedy si budete môcť s priateľmi posedieť pri ohníku bez toho, aby vám bola zima? Letné festivaly, dovolenky pri mori, turistiky v horách – aj toto mnohých z nás čaká nasledujúce mesiace. V letných mesiacoch najviac utrpia naše nohy. Viete ale, ako obuv kombinovať s letnými outfitmi, aby ste sa cítili cool?

Lakované lodičky
Lakované lodičky

Letné šaty a lodičky

Ak ste milovníčkou voľných letných šiat, určite si k šatám obúvajte pohodlné lodičky. V letných mesiacoch nám nohy opúchajú, preto ak sa chystáte na nákup nových lodičiek, kúpte si o číslo väčšie. V prípade, že vám nohy napuchnú a chcete v lodičkách stráviť celý deň, potrebujete práve o číslo väčšie lodičky. Niektoré ženy si to pochvaľujú, iné zase nie. Vyberte si to, čo bude pre vás pohodlnejšie. Každopádne k letným šatám vám odporúčame jednoznačne obúvať lakované lodičky v neutrálnych farbách. Ak rady experimentujete, siahnite po pastelových lodičkách. Výrazné farby zvýraznia vašu opálenú pokožku.

Top, džínsové kraťasy a dámske poltopánky

Ak zrovna nebudete mať na sebe letné šaty alebo sukne, budete si určite obliekať pohodlný voľnočasový outfit skladajúci sa s jednoduchého topu a džínsových/ látkových kraťasov. K tejto kombinácii oblečenia si z botníka vyberajte klasické poltopánky. Odporúčame jednofarebné so strapcami, či s metalickými odleskmi.

K tomuto outfitu sa vám budú hodiť aj šľapky s výraznou mašľou, ale poltopánky sú predsa len vhodnejšie na dlhodobejšie nosenie. Noha bude pevná.

Leto je obdobie, kedy svoje nohy plánujeme odhaľovať. Vyberajte si preto obuv, ktorá má kvalitnú hrubšiu podrážku, ktorá sa vám na kamenistom teréne nezlomí a udrží vaše chodidlo. Sústreďujte sa aj na materiálové prevedenie. V letnom botníku by vám ale určite nemali chýbať univerzálne poltopánky a lodičky. Práve oni sú typická dámska letná obuv!

Tags : obuvtopánky
Jaroslav

The author Jaroslav