close
Komerčné článkyLifestyle

Ako vybrať tie správne kancelárske priestory na prenájom?


Jednou z najdôležitejších firemných otázok je jednoznačne výber miesta podnikania. Týka sa zabehnutých firiem i nováčikov na trhu. Toto rozhodnutie má kľúčový vplyv na to, ako sa vašej firme bude alebo nebude dariť. Čo musíte urobiť pred finálnym výberom?

Analyzujte lokalitu, v ktorej by ste mali pôsobiť

Pred jednoznačným rozhodnutím o výbere kancelárií na prenájom je vhodné si v zamýšľanej lokalite urobiť analýzu. Podľa typu vášho podnikania by sa mala skladať z demografických faktorov, dopravnej dostupnosti či možnosti parkovania v blízkosti vášho sídla. Nepodceňujte osobný prieskum a prvý dojem z kancelárskych priestorov, často práve on je rozhodujúci. Zistite si o miestach, ktoré sú pre vás favoritmi, čo najviac. Len tak sa budete vedieť správne rozhodnúť.

Administratívne budovy sú výhodným riešením

Kancelárie na prenájom musia spĺňať viacero kritérií. Firemné priestory musia byť nielen pohodlné pre zamestnancov, ale aj reprezentatívne pre klientov. Predstavovať by mali stabilné miesto s dobrým prístupom, príjemnou atmosférou a súhrou všetkých vyššie spomenutých faktorov, ku ktorým rozhodne patrí aj možnosť parkovania v blízkosti kancelárie. Najlepším riešením sa javia administratívne budovy, ktoré sú na tieto účely už koncipované a nachádzajú sa väčšinou v centre a alebo jeho blízkosti. Vy aktuálnu ponuku môžete z pohodlia domova sledovať na stránke volnekancelarie.sk, ktorá je denne aktualizovaná a prináša vám ideálny prehľad o dianí na trhu s nehnuteľnosťami, zameraný na prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave. Vyberať si môžete podľa lokality, výšky nájmu i konkrétnych administratívnych budov. Kancelárií na prenájom je neúrekom, nájdite aj vy tie svoje, v ktorých urobíte „dieru do sveta“!

Aj detaily hrajú veľkú úlohu

Nestačí vám byť blízko centra a mať niekoľko parkovacích miest pre zamestnancov i klientov? Ak je pre vás dôležitý aj environmentálny faktor, prípadne hľadáte pre seba a svojich ľudí pozitívne pracovné prostredie s dôrazom na svetelnosť, nízku hlučnosť a iné benefity, na trhu s kancelárskymi priestormi na prenájom pribudli nové projekty, ktoré sú označované ako „zelené budovy“ a ponúkajú viac ako „obyčajné“ administratívne budovy. Sú energeticky efektívnejšie, zdravšie a ekologickejšie a spĺňajú certifikáty ako americký LEED alebo britský BREEAM. Mnohé tieto „zdravé“ budovy disponujú rôznymi oddychovými zónami, zelenými terasami a inými miestami, ktoré rešpektujú potrebu oddychu zamestnancov i zamestnávateľov a sú na technicky mimoriadne vysokej úrovni.

 

 

 

 

angelo

The author angelo